KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5896733
nr 589 6733
1800-tal, Signerad JVH, 28x44
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2009
kl 19:30:54
150 kr
150 kr
200 kr